Canva: Tvorba modernej grafiky bez Photoshopu

Tvorba modernej, kreatívnej a súčasnej grafiky bez nutnosti ovládať Photoshop? Dá sa to - v Canve!

Cena kurzu:
35,00 €


Počet videí: 28+ videí
Dĺžka kurzu: 68 minút (1+ hodina)


MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš online kurz ešte dnes
a získajte to najlepšie vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ


Na kurze grafiky v programe Canva sa oboznámite s tvorbou modernej, súčasnej a kreatívnej tvorby grafiky bez nutnosti ovládať zložité programy ako Photoshop alebo Illustrator. Výhodou programu Canva je, že si za pár minút a zadarmo vytvoríte rôzne grafické návrhy, ktoré by Vám inak trvali desiatky minúť až hodín.

V kurze sa momentálne nachádza 28 videí - t.j. 68 minút, ku ktorým získate plný prístup. Najlepšie na tom je, že tento počet nie je konečný. Budú pribúdať nové videá na základe vašich požiadaviek a pod.

Tento kurz je určený všetkým užívateľom, aj tým, ktorí majú s grafikou minimálne skúsenosti (sú na úrovni začiatočník) . Pretože program Canva je práve primárne určený na tvorbu grafiky pre "negrafikov". Na svoje si však určite prídu aj ľudia so skúsenosťami v oblasti grafiky a pomocou Canvy si svoju prácu môžete výrazne urýchliť.

Kurz je zameraný na naučenie sa tvorby modernej a kreatívnej grafiky, bez nutnosti drahých programov, grafikov a hodín strávených pri počítači.

Naučíte sa: tvorbu modernej grafiky v program Canva, jej možnosti a využitie, tvorbu podkladov pre sociálne siete, tvorbu e-bookov, firemných portfólií, životopisov, súkromných koláži z fotografií, t.j. kompletnú prácu a možnosti, ktoré program Canva ponúka


Váš lektor


Michal Šurina
Michal Šurina

Michal je špecialista na aplikácie z balíka Microsoft Office, hlavne Excel, Power BI, Word, PowerPoint, Access a Outlook.

Dlhodobo sa venuje programovaniu vo VBA (Visual Basic for Applications). Ovláda a zabezpečuje aj tvorbu webových stránok v CMS systéme Wordpress. Michal sa tiež venuje nastavovaniu klientskych PPC reklám v Google Ads. Počítačovým školeniam a kurzom pre verejnosť a firmy sa venuje už od roku 2008. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na vysokej profesionálnej úrovni.


Lekcie v kurze


  Intro - Ako chápať tento kurz (rok 2018 a 2021)
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení
  Šablóny + grafické inšpirácie
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení
  Ako v Canve vytvoriť grafické prvky - praktické ukážky
Dostupné v dni
dni po vašom prihlásení

Najčastejšie otázky


Budem platiť každý rok?
Nie, dostanete neobmedzený prístup. :) Kurz si u nás zakúpite na neobmedzenú dĺžku, takže žiadne ďalšie poplatky. :)
Je počet videí v kurze konečný?
Nie, nie je! A to je na tom to najlepšie :) Do tohto kurzu budeme pravidelne pridávať nové videá z praxe alebo na základe Vašich odporúčaní. V prípade, že v Canve nebudete vedieť vyriešiť daný problém, pokojne nám napíšte... My nahráme video s riešením a pridáme ho. :)

MÁTE ZÁUJEM?

Objednajte si náš online kurz ešte dnes
a získajte to najlepšie vzdelanie. :)

OBJEDNAŤ KURZ